Номер 1 (5-12 cічня) Друк

Logo

Шановні співвітчизники! Щиро вітаю вас з Новим 2011 роком і Різдвом Христовим!

Новорічні свята - це з дитинства улюблені та радісні дні, сповнені родинним теплом, любов'ю, веселощами, очікування­ми дива та казки. Напередодні святкувань прийміть мої найщиріші вітання. Нехай ці свята - вісники оновлення, змін, сподівань та мрій - віщують вам і вашим родинам добро, мир і процвітання.

Озирнувшись у рік, що минає, маємо віддати йому належне. У 2010 науковий олімп замайорів новими іменами, абітурієнти стали студентами, студенти - молодими фахівцями, освітня спільнота поповнилась рядами молодших колег - дошкільнята­ми, скорились нам і нові творчі, і спортивні вершини... Цей рік був сповнений подіями та звершеннями, дарував нам радість зустрічей та відкриттів, смак перемог, новий професійний і життєвий досвід.

У новому ж році нехай успіхи та досягнення кожного лише примножуються та ростуть.

Бажаю, щоб у 2011 році ваші мрії обов'язково здійснилися!

Вірю, що в новому році Ви відчуєте турботу і тепло з боку рідних, надійне плече підтримки з боку колег і друзів.

Від усієї душі зичу вам великого та справжнього людського щастя, міцного здоров'я, добра, миру, злагоди та процвітання.

Нехай прийдешній рік виправдає ваші надії і прагнення, при­несе добробут вашим сім'ям. Нехай панують у ваших домівках взаєморозуміння, затишок і щирість.

Маю надію, що для України 2011 рік буде щедрим на перемо­ги, конструктивні рішення та перспективи!

Веселих свят!

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

З повагою, Міністр освіти і науки, молоді та спорту

Д. В. Табачник

 

2011 — рік освіти в Україні

Розпочинаємо з добрих сподівань

Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник в ефірі одного з українських телеканалів висловив сподівання, що вітчизняні вищі навчальні заклади з`являться у світових рейтингах

У міністерстві триває робота над реалізацією Урядової програми щодо навчання за кордоном 100 студентів, 100 аспірантів та 100 педагогічних і науково-педагогічних працівників України

 

Рідна земле! Дня дзвінкі потоки

Розбивають ночі горобині.

Україно рідна, з Новим роком!

З новим щастям, сонячна родино!

З Новим роком, хай столи святкові

Нам зоріють світлий рік і долю,

Щоб людина розцвіла в любові,

Як весна квітками в дивополі.

Хай дороги наші в сонцедзвонах

Принесуть достаток і єднання,

І в жіночих трепетних долонях

Квітнуть квіти — пелюстки кохання.

А наш стольний Київ лебедино

Підіймався поміж міст велично.

Щоб раділа ранкові дитина.

Вік — віки, не лише в новорічний,

Хай хлібами вруняться нам ниви,

Люд спішить потоком на заводи,

І в дитячім сміхові щасливім

Розцвітала материнська врода.

Хай святих- свята мого народу

Віра в себе злине соколино —

Ми єдині заходом і сходом —

Ми велика в єдності родина.

З Новим роком, Україно — мати!

Щоб на світлі зорі, чисті води,

Ти народ змогла свій згуртувати

Величчю і силою походу.

Микола СКРИПЕЦЬ,

директор ЗНЗ №235 ім. В.Чорновола

м.Київ

Благаємо щиро всі: Господи Боже,

Дай нашій державі та нашим вождям

Дух, серце — ласкаві, прийдешнє — погоже,

Здоров'я і совість — без ганджу та плям!

Дай поміч, дай силу Твоїй Україні,

Не знати сваволі, недолі, біди,

До сонця й добробуту з мрячної тіні

Дорогою Правди усіх нас веди.

В родину збратай нас, в сім'ю нелукаву

Та розум і темні серця просвіти,

Щоб сміло за нації віру та справу

Святу і велику у злагоді йти!

Най гойно живеться народу при владі,

Повсюдно безпечно без лиха та сліз,

У кожній домівці квітує лиш радість

Безхмарно дитяча й доросла поскрізь.

Най синьо-блакитні замріяні стяги

На твою прославу в серцях майорять,

Снаги дай, а сплячих збуди для відваги...

Любов дай взаємну й рясну благодать!

Юрій ШИП,

письменник м. Ужгород

 

 

 

 

* ТЕМА ТИЖНЯ *

 

Розпочалась реєстрація

на зовнішнє тестування 2011 року

 

Із понеділка, 3 січня, розпочали роботу пункти реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень осіб, які ви­явили бажання вступати до вищих навчальних закладів України у 2011 році

Реєстрація на зовнішнє неза­лежне оцінювання проходитиме у пунктах реєстрації, які відкриті на території України. Інформація про розташування пунктів реєстрації розміщена на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Також, майбутні учасники ЗНО можуть зареєструватися са­мостійно, використавши спеціаль­ну програму розроблену Ук­раїнським центром оцінювання якості освіти та відправивши необхідні документи поштою на ад­ресу відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

У такому випадку сертифікат, який є підтвердженням факту реєстрації для участі в зовнішньо­му незалежному оцінюванні, буде надісланий учаснику ЗНО реко­мендованим листом.

Нагадаємо, у 2011 році зовнішнє незалежне оцінювання проводитиметься з української мо­ви та літератури, математики, історії України, фізики, російської мови, біології, хімії, географії, іно­земних мов (англійської, німецької, французької, іспанської).

Основна сесія зовнішнього оцінювання пройде з 2 по 24 черв­ня 2011 року.

 

 

 

 

*МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО*

Партнерство в навчанні

У Лондоні, в рамках участі у Всесвітньому форумі освіти- 2011, відбулася зустріч деле­гації України на чолі з Міністром освіти і науки, молоді та спорту України Дмитром Табачником з представниками корпорації Майкрософт.

Під час зустрічі обговорю­валися питання щодо навчан­ня вчителів середніх шкіл на­вичкам ХХІ ст., співпраці зі світовими виробниками про­грамного та апаратного за­безпечення, технологій і ме­тодик для інклюзивної освіти, а також подальших планів за­ходів в рамках спільного Меморандуму.

Довідково: у 2003 році підписано меморандум про взаєморозуміння між МОН України та компанією Май­крософт Україна. В 2008 р. меморандум підписано вдру­ге до 2013 року, в якому виз­начається спільна підтримка та реалізація програми , зокрема, у контексті покра­щення доступу та викорис­тання ІКТ у загальноосвітніх навчальних закладах та підтримки надання доступу до ІКТ через розвиток інно­ваційних шкіл.

 

 

 

* ЕКОЛОГІЧНЕ ВИХОВАННЯ *

 

Друзів збирає

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України з 10 до 26 січня 2011 року в м. Києві на базі Всеукраїнського табору "Юннат" Національно­го еколого-натуралістичного центру учнівської молоді про­водить зимове оздоровлення вихованців районних і міських станцій юних натуралістів та еколого-натуралістичних центрів? переможців всеук­раїнських конкурсів і акцій, членів учнівських трудових аг­рарних об'єднань, шкільних лісництв та вихованців Всеук­раїнської заочної біологічної школи.

Перша зміна розпочалася 10 січня і триватиме до 14 січня. її учасниками стали 216 учнів із Донецької, Тер­нопільської та Вінницької об­ластей.

Програмою відпочинку дітей передбачається проведення екскурсій, відвідування театрів і музеїв, визначних пам'яток історії та культури м. Києва. Вихованці активно залучати­муться до роботи гуртків, майстер-класів і круглих столів з обміну досвідом щодо прове­дення еколого-натуралістичної та науково-дослідної робо­ти.

Для педагогічних працівників, які супроводжують дітей, ор­ганізовано вивчення навчаль­ного курсу "Педагогічний ме­неджмент: традиції та новатор­ство".

Другу зміну буде проведе­но з 16 до 20 січня, третю зміну ? з 22 до 26 січня. Всьо­го планується оздоровити 600 дітей.

 

 

 

* ОФІЦІЙНО *

 

Від 06.01.2011 № 1/9-3

Щодо формування пропозицій обсягу прийому та випуску фахівців з вищою освітою на 2011 рік

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 29.02. 1996 р.

№ 266 "Про порядок формування та розміщення державних замов­лень на поставку продукції для дер­жавних потреб і контролю за їх ви­конанням" та з метою формування обсягу державного замовлення на підготовку та випуск фахівців з ви­щою освітою у 2011 році просимо не пізніше 1 лютого 2011 року надіслати до Міністерства пропо­зиції за встановленими формами з використанням спеціально розроб­леного програмного забезпечення.

Зважаючи на те, що у 2011 році чисельність випускників старшої школи скоротиться порівняно з 2010 роком на 142,6 тис. осіб (на 42,1 відс.) з 338,4 тис. осіб до 195,8 тис. осіб, а основної школи — на 83,3 тис. осіб (на 14,8 відс.), відповідно з 562,8 тис. осіб до 479,5 тис. осіб, Міністерство ре­комендує.

При формуванні пропозицій за­гального обсягу прийому за дер­жавним замовленням на 2011 рік за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра передбачити зменшення обсягу прийому за державним за­мовленням на основі повної загаль­ної середньої освіти у порівнянні з 2010 роком на 42 відсотки.

При формуванні пропозицій що­до обсягу прийому на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста на ос­нові базової загальної середньої освіти у порівнянні з 2010 роком не­обхідно зменшити на 10 відс. Су­марний прийом на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційних рівнів спеціаліста та магістра пови­нен становити не більше 90 відс. від чисельності випуску за ОКР бакала­вра у 2011 році у такому співвідно­шенні: на підготовку спеціалістів — до 60 відс., магістрів — до 30 відс.

Загалом, співвідношення прийо­му на навчання за освітньо- кваліфікаційним рівнем магістра для технічних спеціальностей повинен становити 10-15 відс., для природ­ничо-математичних і комп'ютерних спеціальностей — 15-20 відс., для мистецьких спеціальностей — 15­25 відс., для гуманітарних спеціаль­ностей 25-30 відсотків.

Обсяг прийому спеціалістів та магістрів необхідно формувати за переліком, затвердженим постано­вою Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 року № 787 "Про за­твердження переліку спеціальнос­тей, за якими здійснюється підготов­ка фахівців у вищих навчальних за­кладах за освітньо-кваліфікаційними рівнями спеціаліста і магістра" та відповідно до Таблиці відповідності спеціальностей переліку 2010 на­прямам підготовки переліку 2006, затвердженої наказом МОН від 09.11.2010 року № 1067 "Про вве­дення в дію переліку спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців у вищих навчальних закла­дах за освітньо-кваліфікаційними рівнями спеціаліста і магістра, за­твердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 року № 787".

Крім цього, просимо врахувати, що розміщення державного замов­лення за напрямами (спеціальнос­тями) буде здійснюватися з ураху­ванням регіонального підходу та профільності вищого навчального закладу. Зокрема, пропозиції щодо обсягу державного замовлення на напрям "Право" розглядатиметься для юридичних академій та класич­них університетів, на напрям "Еко­номіка підприємства" — для еко­номічних, класичних та технічних університетів, на напрям "Фінанси і кредит" — для економічних та кла­сичних університетів, на напрям "Облік і аудит" — для економічних, класичних та технічних універси­тетів.

Загалом, пропозиції щодо обсягу державного замовлення Міністер­ством будуть враховуватися за на­прямами, на які у 2010 році прийом становив не менше 15 місць.

Пропозиції щодо державного замовлення обсягом менше 15 місць будуть враховуватися лише за напрямами галузей знань 0102 "Фізичне виховання, спорт і здо­ров'я людини" та 0202 "Мис­тецтво".

Пропозиції щодо обсягу прийо­му за державним замовленням на навчання для здобуття освітньо- кваліфікаційного рівня бакалавра у вищих навчальних закладах І-ІІ рівнів акредитації розглядатися не будуть.

Пропозиції' щодо доведення об­сягу прийому на навчання за напря­мами (спеціальностями), ліцензії на які було отримано вищими навчаль­ними закладами після 31 травня 2011 року, розглядатися не будуть.

Проектні показники відокрем­лених структурних підрозділів (окрім відокремлених структурних підрозділів — вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації) по­винні бути враховані у проектних показниках базового вищого на­вчального закладу.

Пропозиції щодо обсягу прийо­му та випуску фахівців вищими на­вчальними закладами повинні формуватися за допомогою про­грамного забезпечення "Обсяг прийому та випуску фахівців ви­щими навчальними закладами І-ІУ рівнів акредитації — 2011 рік".

Напрями (спеціальності), за яки­ми передбачається підготовка мо­лодших спеціалістів, бакалаврів, спеціалістів та магістрів з при­своєнням кваліфікації вчителя або викладача вищого навчального за­кладу, у програмному забезпеченні повинні позначатися знаком (*).

Підготовлену форму на паперо­вих носіях за підписом керівника вищого навчального закладу та завірені копії' ліцензій (1 прим.) не­обхідно надіслати до департаменту вищої освіти, а інформаційну базу даних — до Відділення інфор­маційно-аналітичних систем Уп­равління науково-освітньою галуз­зю Інституту інноваційних техно­логій і змісту освіти міністерства за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , або на магнітних носіях.

Про всі наступні зміни ліцензо­ваних обсягів підготовки просимо невідкладно інформувати депар­тамент вищої освіти.

Необхідне програмне забезпе­чення для автоматизованого фор­мування, передачі та обробки пропозицій в електронному ви­гляді можна отримати за вище за­значеною адресою, а консуль­таційну допомогу за телефонами 486-13-16, 486-71-98 та 236-21­69 (з питань програмного забез­печення).

Враховуючи факти невідповідності регіональних ринків освітніх послуг та ринків праці, перевиробництва підготовки фахівців з окремих на­прямів (спеціальностей), усклад­нення з працевлаштуванням випу­скників, просимо проектні показ­ники обсягу прийому на навчання та випуск фахівців у 2011 році по­годити з Міністерством освіти і на­уки Автономної Республіки Крим, управліннями освіти і науки облас­них, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій та регіональними центрами зай­нятості.

Міністр

Д.В.Табачник

 

Від 06.01.2011 № 1/9-5

Щодо створення і запровадження системи електронної подачі заяв вступниками та функціонування у 2011 році інформаційно-пошукової системи Конкурс

Керівникам навчальних за­кладів.

У зв'язку із зверненнями вищих навчальних закладів щодо ство­рення і запровадження системи електронної подачі заяв вступни­ками та функціонування у 2011 році інформаційно-пошукової си­стеми "Конкурс" Міністерство роз'яснює.

У Міністерстві створена робоча група, яка займається розробкою програмного комплексу "Елек­тронний вступ до ВНЗ України" для надання вступникам можли­востей подавати заяви на вступ до вищих навчальних закладів в еле­ктронному вигляді. Доступ до цієї системи буде здійснюватися че­

рез Інтернет-портал "Єдине освітнє інформаційне вікно Ук­раїни" (www.osvita.com).

Адміністрування інформаційно- пошукової системи "Конкурс" бу­де здійснюватися благодійною громадською організацією "Центр освітньої політики" за договором із Міністерством, а фінансування (крім додаткових послуг для ви­щих навчальних закладів) буде здійснюватися за кошти донорів (Альянс USETI).

Відомості про вступників, вне­сення змін до цих відомостей пе­редаватимуться до системи "Кон­курс", як і у 2010 році, в онлайновому режимі.

Водночас, у 2011 році у

Міністерстві на період вступної кампанії буде організовано роботу call-центру. Експлуатація системи он-лайн консультування щодо функціонування інформаційно-по­шукової системи "Конкурс" та програмного комплексу "Елек­тронний вступ до ВНЗ України" розпочнеться з 1 березня 2011 року.

Навчання операторів програм­ного комплексу "Електронний вступ до ВНЗ України" та інфор­маційно-пошукової системи "Кон­курс" буде проведено у лютому місяці поточного року.

Міністр 

Д.В.Табачник 

 

 

 

 

 

* РЕЙТИНГИ *

 

 

best

 

 

Цьогорічне опитування читачів нашої газети з приводу визначення найяскравіших поста­тей в українській освіті принесло в листах до редакції та електронних повідомленнях кілька сотень імен сподвижників, майстрів педагогічної справи.

Минулий рік був позначений багатьма нововведеннями і змінами, що спонукали до напо­легливого пошуку оптимальних шляхів розвитку галузі. Це не залишилось непоміченим ко­легами, учнями, студентами, батьківською громадськістю.

Рейтингове голосування відзначило серед претендентів особистості, яким і присуджено освітянські відзнаки. Подаємо в алфавітному порядку.

 

 

 

Віктора  

АНДРУЩЕНКА, 

ректора Національного педа­гогічного університету ім. М. П. Драгоманова голову Ради рек­торів педагогічних універси­тетів України за сподвижництво у створенні дієвої ме­режі між університетських кон­тактів та модернізацію системи галузевого співробітництва — визнано кращим освітянином року, лауреатом відзнаки

"Лиш Храм Збудуй" 

 

 

Богдана 

АНДРУСИШИНА, 

директора Інституту політо­логії і права Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова за цикл публікацій "Освітнє право Ук­раїни: шляхи та перспективи розвитку" — визнано кращим освітянином року, лауреатом відзнаки

"Залиш мені в спадщину думку найвищу" 

 

 

Олексія БАРИШПОЛЬЦЯ, 

наукового співробітника Інсти­туту соціальної та політичної психології НАПН України за розробку методики ефектив­ної протидії негативним тен­денціям в учнівському та мо­лодіжному середовищі — виз­нано кращим освітянином ро­ку, лауреатом відзнаки

"Засвіти вогонь" 

 

 

Григорія 

БЕВЗА, 

автора численних підруч­ників і посібників з матема­тики для середньої школи за прецедент системності та перманентності комплексно­го підручникотворення — визнано кращим освітянином року, лауреатом відзнаки

"Лиш Храм збудуй" 

Юрія  

БЕЗВЕРХОГО, 

начальника Маньківського районного у Черкаській об­ласті управління освіти за ефективність модернізації уп­равління навчальними та ви­ховними установами — виз­нано кращим освітянином ро­ку, лауреатом відзнаки

"Лиш Храм збудуй" 

 

 

Володимира БЕХА, 

першого проректора Національ­ного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова за редагу­вання наукового часопису "Нова парадигма" — визнано кращим освітянином року, лауреатом відзнаки

"Залиш мені в спадщину думку найвищу" 

 

 

Аллу БОГУШ, 

завідувача кафедри теорії і методики дошкільної освіти Південноук­раїнського національного педа­гогічного університету ім. К. Д. Ушинського (м. Одеса) за сподвижництво у боротьбі за подолання уніфікації та одноманітності дошкільної освіти, за надання дітям різноманітних, по­вноцінних, якісних, привабливих освітніх траекторій та спектрів можли­востей — визнано кращим освітянином року, лауреатом відзнаки

"Малиновий дзвін душі" 

 

 

Ярослава 

БОЛЮБАША, 

директора Департаменту ви­щої освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту Ук­раїни за оперативність і лю­дяність у розв'язанні нагаль­них проблем та протиріч вступної кампанії — визнано кращим освітянином року, ла­уреатом відзнаки

"Лиш Храм збудуй" 

 

 

Володимира БОНДАРЯ, 

директора Інституту педа­гогіки і психології НПУ ім. М. П. Драгоманова за створення потужної наукової школи та розгортання системи педа­гогічної інноватики — визна­но кращим освітянином року, лауреатом відзнаки

"Народ мій завжди буде" 

Олександра ВАСИЛЕНКА,

вчителя математики Піщанської загальноосвітньої серед­ньої школи Золотоніського району Черкаської області за створення комплексу на­вчальних посібників, спрямо­ваних на розвивальні, інтег­ровані форми викладання ма­тематики — визнано кращим освітянином року, лауреатом відзнаки

"Засвіти вогонь" 

Володимира  ВЕРБИЦЬКОГО, 

директора Національного еколого-натуралістичного центру МОН України за ство­рення і розвиток Всеук­раїнської заочної біологічної школи — визнано кращим освітянином року, лауреатом відзнаки

"Лиш Храм збудуй" 

 

 

Омеляна 

ВИШНЕВСЬКОГО, 

професора Дрогобицького дер­жавного педагогічного універ­ситету імені Івана Франка за книгу "Український виховний ідеал і національний харак­тер (витоки, деформації і су­часні виклики)" — визнано кращим освітянином року, ла­уреатом відзнаки

"Народ мій завжди буде" 

Олену 

ГАВРИЛЮК, 

завідувачку кабінету української мови та літератури Вінницького обласного інституту післядипломної освіти за узагальнення досвіду вчителів області з форму­вання толерантності та підготов­ку до друку оригінального ви­дання "Виховання толерантності на уроках української мови та літератури" — визнано кращим освітянином року, лауреатом відзнаки

"Малиновий дзвін душі"  

Леоніда ГУБЕРСЬКОГО, 

ректора Київського національ­ного університету імені Тара­са Шевченка за створення корпорації "Науковий парк "Київський університет імені Тараса Шевченка" — визна­но кращим освітянином ро­ку, лауреатом відзнаки

"Лиш Храм збудуй" 

 

Михайла  ГРЕБЕНЮКА, 

учителя фізики Ужгородської гімназії (Закарпатська обл..) за розробку і впровадження новітньої методики — навчан­ня на діяльнісній основі — виз­нано кращим освітянином ро­ку, лауреатом відзнаки

"Залиш мені в спадщину думку найвищу" 

Івана  

ГРИЩЕНКА,

ректора Київського національ­ного університету технологій та дизайну

та

Михайла СТЕПКА, 

першого заступника дирек­тора Інституту вищої освіти НАПН України за співавтор­ство та координування ство­рення і видання фундамен­тальної монографії "Еко­номічні аспекти проблеми розвитку вищої освіти в Ук­раїні" — визнано кращими освітянами року лауреатами відзнаки

"Засвіти вогонь" 

 

 

Володимира ДОВГАНЮКА, 

головного спеціаліста уп­равління освіти і науки Во­линської ОДА за поширення інноваційних форм викладан­ня фізичної культури у на­вчальних закладах області — визнано кращим освітянином року, лауреатом відзнаки

"Малиновий  дзвін душі"  

 

 

Наталію  

ДЕМ'ЯНЕНКО,

завідувачку кафедри педагогіки вищої школи НПУ ім. М.П.Драгоманова за обґрунтування сучас­них трансформацій традиційних моделей університетської освіти та моделей контекстно-про­фесійної освіти фахівців — визна­но кращим освітянином року, ла­уреатом відзнаки

"Залиш мені в спадщину думку найвищу" 

Івана ДРОБОТА, 

директора Інституту філо­софської науки та освіти НПУ ім. М.П.Драгоманова за інно­ваційні педагогічні технології в організації підготовки ви­кладачів культурології та релігієзнавства — визнано кращим освітянином року, ла­уреатом відзнаки

"Засвіти вогонь" 

Віктора  

ЖАДЬКА, 

завідувача кафедри видав­ничої справи та редагування НПУ ім. М.П.Драгоманова за унікальне двотомне енцикло­педичне видання "Черкащи­на" — визнано кращим освітянином року, лауреатом відзнаки

"Народ мій  завжди буде"  

Бориса 

ЖЕБРОВСЬКОГО, 

першого заступника міністра освіти і науки, молоді та спор­ту за організацію системи за­ходів з подолання жорсто­кості і насильства у дитячому середовищі — визнано кра­щим освітянином року, лауре­атом відзнаки

"Лиш Храм збудуй" 

 

Лідію ЗІНЕВИЧ, 

методиста Тернопільського об­ласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти за розробку методик вияскравлення духовно-морально­го виміру літературних текстів при викладанні світової літерату­ри — визнано кращим освітяни­ном року, лауреатом відзнаки

"Залиш мені в спадщину думку найвищу" 

Івана ЗЯЗЮНА, 

директора Інституту про­фесійної освіти, академіка НАПН України за лобіювання ґрунтовної гуманітарної ком­поненти у підготовці кадрів — визнано кращим освітянином року, лауреатом відзнаки

"Засвіти вогонь"  

 

 

Віру  

ІЛЬЧЕНКО, 

академіка НАПН України, го­лову освітянської громадської організації "Освітній центр "Довкілля" (м. Полтава) за книгу "Реформування змісту освіти як національна пробле­ма. Педтехнологія "Довкілля"" — визнано кращим освітяни­ном року, лауреатом відзнаки

"Народ мій , завжди буде"  

 

 

 

 

Олену КАВУН, 

директора гімназії №167 м. Києва за розробку оригіна­льної методики економічної діяльності загальноосвітнього навчального закладу — виз­нано кращим освітянином ро­ку, лауреатом відзнаки

"Лиш Храм збудуй" 

 

 

Світлану КОВАЛЕНКО, 

заступника директора з ви­ховної роботи Запорізько­го педагогічного коледжу за втілення в життя унікаль­ної програми міжнародного співробітництва — визнано кращим освітянином року, лауреатом відзнаки

"Засвіти вогонь" 

 

 

 

Михайла КОЗЯРА, 

ректора Львівського держав­ного університету безпеки життєдіяльності МНС України за розробку нових наскрізних програм для вищої школи Ук­раїни з безпеки життєдіяль­ності людини — визнано кра­щим освітянином року, лауре­атом відзнаки

"Народ мій завжди буде" .

 

 

Павла КОЗАРЄВА, 

міського голову м. Українка Обухівського р-ну Київської області

та

Олександра РОМАНОВСЬКОГО,

ректора Українсько-амери­канського гуманітарного інсти­туту "Вісконсінський міжнарод­ний університет в Україні" за відкриття інтернет-центру та реалізацію проекту "Електрон­не місто" — визнано кращими освітянами року, лауреатами відзнаки

"Засвіти вогонь" 

Василя КРЕМЕНЯ, 

президента Національної ака­демії педагогічних наук України за сподвижництво у просуванні ідей ефективного освітнього се­редовища відповідно до сучас­них цивілізаційних змін — виз­нано кращим освітянином року, лауреатом відзнаки

"Засвіти вогонь" .

 

 

Анатолія КУЗЬМІНСЬКОГО, 

ректора Черкаського національ­ного університету ім. Богдана Хмельницького за наукове обґрунтування феномену пе­дагогічного успіху Олександ­ра Захаренка — визнано кра­щим освітянином року, лауре­атом відзнаки

"Народ мій завжди буде" 

 

 

Миколу ЛЕВШИНА, 

завідувача відділу педагогіки і психології вищої освіти інституту вищої освіти НАПН України за дослідження з інформатизації по­чаткової освіти та вироблення критеріїв початку використання комп'ютерних технологій у на­вчальному процесі — визнано кращим освітянином року, лау­реатом відзнаки

"Залиш мені в спадщину думку і найвищу"  

Віктора ЛУПЕЙКА, 

письменника, Заслуженого учителя України, постійного автора тижневика "Освіта" за цикл публікацій — визнано (посмертно) кращим освітяни­ном року, лауреатом відзна­ки

"Народ мій , завжди буде" 

 

 

Анатолія МАЗАРАКІ, 

ректора Київського національ­ного торгово-економічного університету за реалізацію міжнародного проекту Фран­цузько-українського інституту управління — визнано кращим освітянином року, лауреатом відзнаки

"Лиш Храм збудуй" 

 

 

Володимира ЛУГОВОГО, 

директора Інституту вищої освіти НАПН України та

Бориса КОРОЛЬОВА, 

головного наукового співробітни­ка Інституту вищої освіти НАПН України за організацію та кура­торство проекту — тематичний круглий стіл "Національна рам­ка кваліфікації України: якою їй бути?" — визнано кращими освітянами року, лауреатами відзнаки

"Залиш мені в спадщину думку найвищу" 

 

Анатолія МАТВІЄНКА, 

директора Київського техніку­му готельного господарства за розробку новаторських про­грам з підготовки фахівців індустрії гостинності та для перспективної туристичної га­лузі України — визнано кра­щим освітянином року, лауре­атом відзнаки

"Лиш Храм  збудуй"  

 

 

Дмитра МЕЛЬНИЧУКА, 

ректора Національного універ­ситету біоресурсів і природо­користування України за роз­робку і впровадження ряду освітньо-професійних про­грам, зокрема магістерських, за виробничою та дослідниць­кою спеціалізаціями — визна­но кращим освітянином року, лауреатом відзнаки

"Лиш Храм збудуй" 

Раїсу НОВІКОВУ, 

директора Київської серед­ньої загальноосвітньої школи №265 з поглибленим вивчен­ням предметів художньо-есте­тичного циклу за впровад­ження методик розвивального навчання — визнано кращим освітянином року, лауреатом відзнаки

"Малиновий  дзвін душі"  

Віктора ОГНЕВ'ЮКА, 

ректора Київського універси­тету ім. Бориса Грінченка за сподвижництво у заснуванні наукового напрямку "Освітологія" — визнано кращим освітянином року, лауреатом відзнаки

"Лиш Храм збудуй" 

 

 

 

Ганну ОНКОВИЧ, 

завідувачку відділу теорії та методології гуманітарної освіти за координування та ре­алізацію спільного проекту тижневика "Освіта" та Інсти­туту вищої освіти НАПН Ук­раїни "Медіаосвіта" — визна­но кращим освітянином року, лауреатом відзнаки

"Засвіти вогонь" 

 

 

 

Віталія ОПРИШКА, 

декана юридичного факультету Київського національного еко­номічного університету ім. Вадима Гетьмана за створення по­тужної наукової школи, підго­товку науково-педагогічних кадрів з правового забезпечен­ня сучасної економіки України — визнано кращим освітянином року, лауреатом відзнаки

"Народ мій завжди буде" 

 

Наталію ОСИПЧУК, 

письменницю за цикл публікацій про морально-етичні проблеми у агресив­ному підлітковому середо­вищі — визнано кращим освітянином року, лауреа­том відзнаки

"Засвіти вогонь" 

Анатолія ПАВЛЕНКА, 

ректора Київського національ­ного економічного універси­тету ім. Вадима Гетьмана за розбудову наукової школи з досліджень інфраструктурного комплексу ринкової еко­номіки — визнано кращим освітянином року, лауреатом відзнаки

"Лиш Храм збудуй" 

 

 

 

Михайла ПАВЛЕНКА, 

магістранта Фізико-математичного інституту НПУ ім. М. П. Драгоманова та

Сергія ПАВЛЕНКА, 

студента факультету кібернетики Київського національного універ­ситету ім. Тараса Шевченка за створення та супровід на гро­мадських заходах інтернет-сайту тижневика "Освіта" — визнано кращими освітянами року, лауре­атами відзнаки

"Засвіти вогонь". 

Івана ПАСЕМКА, 

наукового працівника Національ­ного науково-дослідного інсти­туту українознавства МОН Ук­раїни за книгу "Українство: світові обшири — 2" — визнано кращим освітянином року, ла­уреатом відзнаки

"Народ мій завжди буде" 

Людмилу ПОРОХ, 

директора Київського гімназії №318 "Міленіум" за сподвижництво у перетворенні навчального закладу в осе­редок творчості, розкриття талантів, атмосфери сприян­ня самовираженню дітей та педагогів — визнано кращим освітянином року лауреатом відзнаки

"Лиш Храм збудуй" 

Миколу ПОЛЯКОВА, 

ректора Дніпропетровського національного університету ім. О. Гончара за співавторство, видання та використання в на­вчальному процесі комплексу підручників "Виробництво, ви­пробування та експлуатація ракетно-космічної техніки" у 6 книгах — визнано кращим освітянином року, лауреатом відзнаки

"Лиш Храм збудуй" 

 

Анатолія ПОХРЕСНИКА, 

голову Спілки обласних рад директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акре­дитації, директора Київського технікуму електронних при­ладів за організацію на сторінках "Освіти" медіа-огляду досягнень і проблем ук­раїнських технікумів та ко­леджів — визнано кращим освітянином року, лауреатом відзнаки

"Засвіти вогонь" 

 

Анжеліну ПУГАЧ, 

головного редактора журна­лу "Рідна школа" за сподвижництво у формуванні педа­гогічного медіа простору та медіапартнерство — визнано кращим освітянином року, лауреатом відзнаки

"Малиновий  дзвін душі"  

 

 

Володимира РЯБЦЯ,

директора Таращанського аг­ротехнічного коледжу за роз­робку і впровадження інно­ваційних освітніх технологій у навчально-виховний процес — визнано кращим освітяни­ном року, лауреатом відзна­ки

 

"Засвіти  вогонь"  

Олега СМІРНОВА, 

завідувача відділу ЦК профспілки працівників освіти і науки України за юридичний супровід розв'язання соціаль­них проблем працівників га­лузі — визнано кращим освітя­нином року, лауреатом відзнаки

 

"Малиновий  дзвін душі"  

Миколу СЛЮСАРЕВСЬКОГО, 

директора Інституту соціальної та політичної психології НАПН України за розробку Концепції впровадження медіа-освіти в Україні — визнано кращим освітянином року, лауреатом відзнаки

"Засвіти вогонь" 

 

 

Володимира СУТКОВОГО, 

учителя історії середньої загаль­ноосвітньої школи №11 м. Артемівська (Донецька обл..) за ди­ференціацію профільних освітніх курсів, базових та поглиблених курсів у створенні профільної мо­делі історичної освіти — визнано кращим освітянином року, лау­реатом відзнаки

"Залиш мені в спадщину думку найвищу" 

 

 

Надію СТРИГУН, 

працівницю Головного уп­равління освіти і науки Чер­каської облдержадміністрації за цикл публікацій про мо­дернізацію навчального про­цесу в школах області — виз­нано кращим освітянином ро­ку, лауреатом відзнаки

"Залиш мені в спадщину думку найвищу" 

 

 

 

Тіну СУРОВУ, 

доцента Кам'янець-Подільського національного універси­тету ім. Івана Огієнка за мо­нографію "Формування осо­бистості при вивченні рідної мови" — визнано кращим освітянином року, лауреа­том відзнаки

"Малиновий дзвін душі" 

 

 

Дмитра ТАБАЧНИКА, 

міністра освіти і науки, молоді та спорту за стійкість і напо­легливість у встановленні оп­тимальних нині термінів на­вчання в школі, суттєве удос­коналення умов прийому до вищих навчальних закладів — визнано кращим освітяни­ном року, лауреатом відзнаки

"Засвіти вогонь" 

 

 

Петра ТАЛАНЧУКА, 

ректора Відкритого міжна­родного університету розвит­ку людини "Україна" за пре­цедент людяності й учасливості у розв'язанні проблеми доступності вищої освіти для інвалідів та незахищених прошарків населення — виз­нано кращим освітянином ро­ку, лауреатом відзнаки

"Народ мій завжди буде"  

 

 

Леоніда ТОВАЖНЯНСЬКОГО, 

ректора Національного технічно­го університету "Харківський політехнічний інститут" за відкриття нових сучасних спеціальностей, що забезпе­чують підготовку технічної еліти держави — визнано кра­щим освітянином року, лау­реатом відзнаки

"Лиш Храм збудуй" 

 

 

 

Тетяну ТИМОЧКО, 

президента Всеукраїнської екологічної ліги за сподвижництво в пропаганді еко­логічних знань серед сту­дентської та учнівської молоді — визнано кращим освітяни­ном року, лауреатом відзна­ки

"Засвіти  вогонь"  

 

 

Зою ТИМОШЕНКО, 

першого проректора Євро­пейського університету за книгу поезій "Слова мого сер­ця" в якій оспівано високість місії педагога в суспільстві — визнано кращим освітянином року, лауреатом відзнаки

"Малиновий , дзвін душі" 

 

 

 

Анатолія ТОЛСТОУХОВА, 

радника, повноважного пред­ставника прем'єр-міністра Ук­раїни за керівництво розроб­кою заходів з удосконалення діяльності університетів та Асоціації навчальних закладів приватної форми власності — визнано кращим освітянином року, лауреатом відзнаки

 

"Засвіти вогонь"

 

 

Лідію ТКАЧЕНКО, 

наукового працівника Пре­зидії НАПН України за цикл публікацій з удосконалення інженерної освіти — визнано кращим освітянином року, лауреатом відзнаки

"Залиш мені в спадщину думку найвищу" 

 

 

 

Лесю ХАРИТОНОВУ,

заступника директора ТОВ "Виставковий світ" за сподвижництво у поширенні інноваційних педагогічних технологій — визнано кра­щим освітянином року, лауре­атом відзнаки

"Малиновий  дзвін душі"  

 

 

 

Лідію ХОДАНИЧ, 

науковця Закарпатського інсти­туту післядипломної педа­гогічної освіти, автора книги "Виховний потенціал дитячої літератури Закарпаття" та

Івана НІТОЧКА, 

директора Державного архіву Одеської області, автора книги "Освіта: документи, факти, спогади: Березівський район" за створення унікаль­ного напряму літератури з історії розвитку освіти в регіонах України — визнано кращими освітянами року, лауреатами відзнаки

"Народ мій  завжди буде"  

 

 

Марію ЧАБАЙОВСЬКУ, 

доцента кафедри мови та мето­дики викладання в початковій школі НПУ ім. М. П. Драгоманова за комплект навчально-мето­дичних посібників "Зошит з каліграфією" у ІІ частинах "Єдині зразки каліграфічного письма букв українського ал­фавіту та цифр" — визнано кра­щим освітянином року, лауреа­том відзнаки

"Малиновий дзвін душі" 

 

 

 

 

Івана ШАРАПУ, 

начальника Головного уп­равління освіти і науки Чер­каської облдержадміністрації за координування медіа-переклику районів області з метою виявлення і розповсюдження новинок, знахідок, відкриттів у організації навчального проце­су — визнано кращим освітяни­ном року, лауреатом відзнаки

"Засвіти вогонь"

 

 

Юрія ШИПА, 

письменника (Закарпатська обл..) за книги "Наша киця- трудівниця" та "Усміхнена пе­дагогіка" — визнано кращим освітянином року, лауреатом відзнаки

"Малиновий дзвін душі" 

 

 

 

Анатолія ШОСТАКА, 

Національного університету біоресурсів і природокорис­тування за розробку та про­сування сучасних критеріїв оцінки діяльності універси­тетських науковців — визна­но кращим освітянином року, лауреатом відзнаки

"Залиш мені в спадщину думку найвищу" 

 

 

 

Михайла ШУМИЛА, 

наукового співробітника Інсти­туту держави і права ім.В.М. Корецького НАН України за моно­графію "Правове регулювання пенсійного забезпечення дер­жавних службовців" — визнано кращим освітянином року, лау­реатом відзнаки

"Залиш мені в спадщину думку l найвищу"  

Ігоря ШУРМУ, 

заступника голови Харківської обласної державної адміністрації за комплекс заходів спрямова­них на зміцнення здоров'я та розвиток фізичної культури школярів — визнано кращим освітянином року, лауреатом відзнаки

"Лиш Храм збудуй" 

 

 

Петра ЩЕРБАНЯ, 

професора (м. Полтава) за книгу "Педагогічна культура вчителя" — визнано кращим освітянином року, лауреатом відзнаки

"Засвіти і вогонь"  

 

 

 

Аллу ЯРОШЕНКО,

директора Інституту соціаль­ної роботи та управління НПУ ім. М. П. Драгоманова за організацію низки бла­годійних акцій з підтримки дитячих будинків та сиро- тинців — визнано кращим освітянином року, лауреатом відзнаки

"Малиновий  дзвін душі"  

 

 

 

* А ЩО ЗА КОРДОНОМ? *

 

 

Данія: діти самі визначають правила

Прокидатися ні світ ні зоря й бігти сонним на уроки. Та­кий досвід відомий багатьом. У Данії вирішили змінити такі жорсткі правила. В одній зі шкіл учні тепер самі визнача­ють, о котрій годині сідати за парти

Свобода — у так званій Де­мократичній школі в Данії цьому принципові

приділяється величезна ува­га. Учні, наприклад, самі виз­начають, коли приходити до школи. Головне, щоб вони були присутні упродовж п'яти годин на день. Як свідчить досвід, більшість з'являється десь між дев'ятою і десятою годинами.

Дітям дозволено також са­мим визначати, що вчити і з ким. Дев'ятирічна Фрея Брун Педерсен, наприклад, сьо­годні вирішила розшифрува­ти листа від своєї подружки. Лист написано стародавніми

рунами. "Мені це подо­бається, й так я вчу значно швидше. Якби я сиділа в класі, а вчителька писала ру­ни на дошці, тоді це була б суцільна нудьга", — каже Фрея.

Коли завітаєш до такої вільної школи, на перший по­гляд все здається досить ха­отичним. Однак це лише на перший погляд. "У нашій школі є чимало правил, — по­яснює викладачка Крістіна Плуг-Томсон. — Найваж­ливіше — всі повинні поважа­ти одне одного. Сюди відно­ситься й уміння слухати інших і зупинятися, коли комусь щось не подобається".

Таким чином і в Демокра­тичній школі свобода має свої межі. А той, хто порушує правила, зазнає покарання. Кім, наприклад, був вимуше­ний помити підлогу, оскільки він дражнив одну дівчинку в

класі. Такий штраф оголосив йому так званий шкільний комітет юстиції. Особливість полягає в тому, що в разі "за­судження" учень, що прови­нився, сам може запропону­вати вид покарання.

"Якщо хтось зневажливо ставиться до інших або не прибирає після себе, тоді йо­му доведеться відпрацювати на користь шкільної спільно­ти, — розповідає десятирічна Ніна Кнудсен. — У разі ж бійки відповідати доводиться перед шкільними зборами — це наша найвища інстанція. І це вже дуже серйозно".

Мета, яку перед собою по­ставили ініціатори такої шко­ли в Данії, — виховати в дітях дух спільноти, а не лише по­вагу до вчителя. Як зауважив шкільний директор Нільс Лавец, за своєю суттю така школа віддзеркалює сучасну демократію: "Розвинути свої

здібності можна тільки тоді, коли ти відчуваєш за­тишність. Якщо ж кожен ро­бить усе що завгодно, тоді такої затишності нема. Тому ми вимагаємо від дітей, щоб вони слухалися, в нас є пра­вила проти мобінгу й насиль­ства. Інші правила носять прагматичний характер, аби функціонувало буденне жит­тя".

Сподівання ініціаторів такої школи: тому, хто створює правила, буде й самому потім легше їх дотримуватися. Вільні школи в Європі посту­пово перетворюються на тра­дицію. І, як бачимо, слух­няність й розваги в них чудо­во уживаються.

За матеріалами: Deutsche Welle

 

 

 

США: Активізували полювання на шпаргалки у школах

У Сполучених Штатах у бо­ротьбі з епідемією шпаргалок на шкільних іспитах нині за­стосовують комп'ютерну тех­нологію

Департамент народної освіти штату Міссісіпі довгий час не міг дати собі ради з поширеним шкільним лихом — шпаргалка­ми, особливо на випускних ек­заменах.

Шпаргалізація, так би мо­вити, стала повсюдним ли­хом, коли у кожного є мобільник. Школярі на іспи­тах передають відповіді, відправляючи одні одним текстові повідомлення, СМС. У загальноосвітніх школах

штату Міссісіпі понад 100 ти­сяч школярів складають стан­дартизовані випускні іспити, тож за кожним встежити фізично не можливо, тим більше, що віртуози-шпаргалісти примудряються над­силати тексти всліпу, не вий­маючи мобільника з кишені.

Від цих екзаменів залежить вступ до коледжу і подальша доля школяра, тож штат звер­нувся по допомогу до ком­панії, що виявляє шпаргалки, застосовуючи комп'ютерну технологію.

Комп'ютер аналізує тести й виділяє як підозрілі ті випад­ки, коли є велика кількість од­накових відповідей, причому не лише без помилок, а й хибних. Шансів випадкового збігу — один на мільйон, тоб­то у даному випадку явно бу­ло використано шпаргалку для списування.

Відколи штат чотири роки тому почав вдаватися до по­слуг компанії Caveon Test Security, обсяг випадків спи­сування зменшився на 70 відсотків, каже Джеймс Мейсон, директор відділу оцінок школярів у департаменті на­родної освіти штату Міссісіпі.

"Люди усвідомлюють, що якщо ти вдаєшся до спису­вання, то є майже стовідсоткова вірогідність, що тебе впіймають", — пояснив він успіх боротьби зі списуван­ням в інтерв'ю нью-йоркській радіостанції WOR.

Сучасні комп'ютери виявля­ють і так звані нелогічні зв'язки. Скажімо, коли школяр дає пра­вильні відповіді на складні за­питання, а помилкові — на легші. Крім того, комп'ютер знаходить сліди підчищувань на аркушах із відповідями, що може свідчити про незаконну допомогу з боку вчителя або шкільного адміністратора.

За матеріалами: Радіо свобода

 

 

 

 

Італія: 13-річна школярка народила доньку

Про це повідомило в по­неділок, 3 січня, місцеве видан­ня Gazzetta del mezzogiorno.

Молода мама, ім'я якої не на­зивається з міркувань делікат­ності, кілька днів тому народи­ла доньку після кесаревого розтину.

Юна мати і новонароджена донька почувають себе добре, пише газета.

Батьком став 16-річний хло­пець, з яким молода мати на­вчається в одній школі. Його ім'я теж не розголошується.

Коли майбутні батьки дізна­лися про незаплановану вагітність, вони, не розміркову­ючи, вирішили зберегти дити­ну. У цьому їх підтримали бать­ки, які також відразу ж відкину­ли ідею аборту, підсумовує ви­дання.

Як повідомлялося, два місяці тому в іспанському місті Херес- де-ла-Фронтера десятирічна дівчинка народила дитину.

За матеріалами: РІА Новости

 

 

 

 

Канада: Десятирічна дівчинка відкрила зірку

 

Десятирічна мешканка Канади Кетрін Грей стала наймолодшою в історії лю­диною, котра відкрила над­нову — зірку, вибух якої мо­же затьмарити цілу галак­тику.

Як повідомляє Бі-бі-сі, Кетрін вивчала знімки, зроблені в обсерваторії і відправлені її батькові — астроному-аматору. За йо­го словами, минулої неділі дівчинка звернула увагу на крапку на екрані й запита­ла: "Це вона (наднова)?". Батько допустив, що дочка права, а потім її припущен­ня підтвердили в Ко­ролівському астрономічно­му суспільстві Канади (RASC).

Наднова отримала назву Supernova 2010lt. Вона зна­ходиться в галактиці UGC 3378, на відстані приблиз­но в 240 млн світлових років від Землі.

Відзначимо, що пошуки наднових є вивченням ста­рих знімків з відображени­ми зірками і порівняння їх з новими зображеннями. Потрібно відсіяти астероїди і постійно перевіряти спи­сок вже відомих наднових.

"Це фантастика, що хтось такий юний настільки захоп­люється астрономією. Яке неймовірне відкриття. Ми дуже раді", — прокоменту­вала відкриття Supernova 2010lt Дебора Томпсон з RASC.

У свою чергу, Кетрін Грей заявила в інтерв'ю газеті Canada's Star, що також ду­же рада через те, що їй вда­лося відкрити наднову.

Нагадаємо, у серпні ми­нулого року астрономам вперше вдалося зафіксува­ти у тривимірному форматі розподіл речовини у внутрішніх шарах матерії, що залишилася після вибу­ху наднової.

За матеріалами: Корреспондент.net

 

 

 

 

 

 

КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЛІНГВІСТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ відповідно до Закону України "Про вищу освіту"

 оголошує Конкурс

на заміщення вакантних посад:

Кафедра германської і фінської філології: професор - 2; Кафедра методики викладання іноземних мов: професор - 1.

ФАКУЛЬТЕТ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Кафедра германської і фінської філології: викладач - 1; Кафедра англійської філології: викладач - 1;

Кафедра германських та романських мов: старший викладач - 1;

Кафедра теоретичної і прикладної лінгвістики та української філології: викладач - 1; Кафедра психології і педагогіки: доцент - 1, викладач - 1. ФАКУЛЬТЕТ ПЕРЕКЛАДАЧІВ

Кафедра англійської мови факультету перекладачів: викладач - 1 Кафедра німецької мови і перекладу: викладач - 1; Кафедра романських мов і перекладу: викладач - 1. ФАКУЛЬТЕТ СЛОВ'ЯНСЬКИХ МОВ

Кафедра фонетики і граматики слов'янських мов: старший викладач - 1;

Кафедра іноземних мов і перекладу факультету слов'янських мов: старший викладач - 2; викладач - 2

ЕКОНОМІКО-ПРАВОВИЙ ІНСТИТУТ

Кафедра менеджменту: доцент - 1;

Кафедра іноземних мов Економіко-правового інституту: старший викладач - 1. Перелік документів, які подаються на ім'я ректора університету:

заява про участь у конкурсі, особовий листок з обліку кадрів з фотографією, автобіографія, копії документів про вищу освіту, науковий ступінь та вчене звання, засвідчені в установленому порядку, список наукових праць і винаходів, завірений в установленому порядку, копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду.

Університет житлом не забезпечує.

Документи надсилати на адресу: 03150, м. Київ, вул. Червоноармійська, 73. Відділ навчально-виховної роботи. Термін подання документів - один місяць від дня опублікування оголошення.

Телефон для довідок: 287-40-35 Умови праці оформляються відповідним контрактом.

Установчі збори Громадської ради при

Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту відбудуться 21 січня 201 1 року о 12:00 год.

11 січня п.р. відбулося чергове засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів Громадської ради при Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України.

Прохання уважно ознайомитися з протоколом N 3 засідання та Порядком здійснення голосування, заповнення бюлетеня, та визнання бюлетеня не дійсним, затвердженим рішенням ініціативної групи.

Звертасмо увагу на те, що час проведення Установчих зборів Громадської ради при Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України перенесено з 15:00 на 12:00 год. 21 січня 2011 року.

Початок ресстрації учасників установчих зборів 10:45 год., закінчення ресстрації 11:45 год.

Телефон для довідки 236-60-20

 

 

Загублений студентський квиток виданий на ім'я Єфімової Валентини Іванівни вважати недійсним.

 

 

Офіційна веб сторінка тижневика "Освіта":

www.tyzhnevyk-osvita.net

ПОШТОВА АДРЕСА РЕДАКЦІЇ ТИЖНЕВИКА «ОСВІТА»

01054, КИЇВ-54, вул. Тургенєвська, 8-14, оф. 312.

Адреса електронної пошти редакції:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Факсові повідомлення надсилайте за номером: 517-45-69.

По четвергах у приміщенні Київського Будинку вчителя, кімн.27, приймає відвідувачів заступник голови Всеукраїнського педагогічного товариства ім.Гр.Ващенка, головний редактор нашого тижневика О.С.Коноваленко.

По понеділках і середах ведуть прийом редактори відділів нашого видання за адресою: вул. Тургенєвська, 8-14, кімн. 312.

Головний редактор Ольга КОНОВАЛЕНКО

ТЕЛЕФОНИ

Головного редактора тел./факс — 486-46-46; 517-45-69 творчого об'єднання «Галузь», творчого об'єднання «Собор», творчого об'єднання «Економіка» — 221-02-96 творчого об'єднання «Регіон» — 235-60-74

Редакція не завжди поділяє думки авторів публікацій. Редакція не рецензує і не повертає матеріалів. За достовірність фактів і цифр, відповідність їх вказаним джерелам відповідальність несе автор.

Номер зверстано в комп'ютерному центрі тижневика «ОСВІТА». Тижневик віддруковано у видавництві «ІНТЕРЕКСПРЕСДРУК»

Реєстраційне свідоцтво: серія ВК № 2408 від 14.11.1996 р. Тираж у січні 13240.     Зам.

Тижневик виходить щосереди. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

Останнє оновлення на Вівторок, 01 лютого 2011, 23:46